| Hizmetlerimiz|Personel Taşımacılığı

Personel Taşımacılığı

Deneyimli Güler Yüzlü Personelimizle Dakik Hizmet
 
Personel taşımacılığını; bilgi, tecrübe ve ilkeli hizmet anlayışıyla sürdüren markamız, hizmet sunmuş olduğu firmaların personelini konforlu ve güvenli olarak, istenilen lokasyona ulaştırmayı prensip edinmiştir. Deneyimli, güler yüzlü, uzman personelimizle istenilen zamanda, dakik hizmet sunuyoruz.
 
Çalışanlarımız, kurumsal kimliğimize ve markamıza ait özel işaretler taşıyan, standart tip giyimleri ile farklılığımızı ifade ediyor. Sürücülerimiz için gerekli olan tüm belge ve raporları güncel olarak takip ederek, sürekli kontroller ile kurumsal kaynak planlama yazılımı gibi dijital platformlarda arşivliyoruz. Tüm sürücülerimizin gerekli belge ve sertifikasyonlarını sağlamakla birlikte, “Psikoteknik Yeterlilik” belgesi ve “Güvenli Sürüş Teknikleri” eğitimleri almasını sağlıyoruz. İstanbul gibi büyük metropollerde yaşanılan en büyük sorunlardan birisi olan zaman ile ilgili problemleri minumuma indirgeyerek; profesyonel kadromuz, A+ donanım sahip araçlarımızla, ilkelerimizden taviz vermeden, kusursuz hizmet anlayışıyla çalışıyoruz.
 
Farklı ihtiyaçlarınız için size özel çözümler sunmak üzere; istenilen marka ve modelde, geniş araç filosu ile faaliyet gösteriyoruz. Akkurtlar ailesi olarak üst yönetim, yönetici, proje ekibi ve sürücü kadrosu ile birlikte, müşterilerimizin gitmek istedikleri lokasyona huzur ve güvenle ulaşması için sonsuz müşteri memnuniyeti prensibi ile hizmet sunuyoruz.
Güncel duyurularımızı anında öğrenmek için e-posta hesabınızı bırakın
Genel Müdürlük
0216 311 99 55
Abdurrahmangazi Mah. Hasanağa Cad. No:14/A Akkurtlar Plaza